Montaż klimatyzacji w Warszawie

Oferujemy najwyższej jakości usługi montażu klimatyzacji w domu i mieszkaniu. Pomagamy indywidualnym klientom i firmom. Krok po kroku przeprowadzimy cię przez wszystkie etapy usługi – od wyboru urządzeń, aż po montaż i uruchomienie, a także serwis klimatyzacji.

Klimatyzacja Warszawa i okolice

Działamy na terenie całej Warszawy, oferując montaż klimatyzacji w dzielnicach takich jak:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Klimatyzacja do domu – Warszawa

Jeśli potrzebujesz klimatyzacji do domu – skontaktuj się z nami a my rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jak dobrać optymalny klimatyzator, ustalimy termin montażu oraz szczegółowo omówimy sposób instalacji i przedstawimy cenę kompleksowej usługi a w razie wszelkich niejasności, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Działamy również na terenie miast w Okolicach Warszawy:

WarkaRadomBrwinówMilanówekŻyrardówPiasecznoGóra KalwariaGrodzisk MazowieckiKonstancin-JeziornaPiastówPruszków i inne.


Montaż klimatyzacji wykonujemy na terenie całej Warszawy

Klimatyzacja z montażem do mieszkania – Warszawa i okolice

Mieszkanie w bloku lub na piętrze? Jesteśmy elastyczni i praca na wysokościach nie stwarza problemu. Powiedz, czego ci trzeba, a my dołożymy wszelkich starań, abyś mógł cieszyć się lekkim i świeżym powietrzem w swoim domu lub mieszkaniu.

Klimatyzacja do biura – Warszawa


Klimatyzacja LG

Nasi fachowcy od klimatyzacji nie tylko oferują doradztwo w zakresie doboru urządzeń, lecz również podpowiedzą, gdzie najlepiej je zamontować na elewacji budynku. Zakładanie klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic to nasza specjalność, dlatego możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. Nie tylko zainstalujemy urządzenia klimatyzacyjne w najdogodniejszym miejscu w pomieszczeniu, ale też od podstaw wytłumaczymy jak obsługiwać sprzęt. Specjalizujemy się także w serwisowaniu i ewentualnej naprawie klimatyzacji. Dołożymy wszelkich starań, by montaż przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Jaką klimatyzację wybrać?

Oprócz montażu instalacji zajmujemy się również sprzedażą klimatyzacji. Zadzwoń do nas, powiedz, czego potrzebujesz, a my pomożemy ci znaleźć technologię odpowiadającą twoim potrzebom. Mamy ofertę dla nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie dla klientów z Warszawy znajdziesz klimatyzatory:

 • ścienne,
 • kasetowe,
 • typ multisplit,
 • z funkcją grzania i oczyszczania powietrza,
 • z modułem Wi-Fi,
 • w opcji SMART DOM.

Rodzaj klimatyzacji – Split

Jesteś amatorem cichego i spokojnego spędzania czasu? Lubisz wydajny i ekonomiczny sprzęt? Doskonale się składa. Specjalizujemy się w montażu i serwisie taniej klimatyzacji Split. Systemy klimatyzacji typu Split idealnie wpasują się w twoje potrzeby. Urządzenie zbudowane jest z dwóch części – jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Ten model świetnie nada się do mieszkań, domów i biur. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór czołowych producentów tego typu klimatyzatorów. Interesuje Cię klimatyzacja w Warszawie lub w okolicach i masz jakiekolwiek pytania? Napisz od nas lub zadzwoń! W Strefie Klimy oferujemy Ci szybką i sprawną realizację.

Klimatyzacja Warszawa – profesjonalny montaż

  • Otwór o średnicy 62 mm przy grubości ściany do 60 cm
  • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
  • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
  • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
  • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
  • Próbę szczelności
  • Próżnię w układzie
  • Uruchomienie klimatyzacji
  • Test działania układu
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Jesteś mieszkańcem jednej z dzielnic Warszawy (Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów) i szukasz solidnej firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji?  Skorzystaj z naszej oferty! Wykonujemy kompleksową usługę sprawnie i estetycznie, o czym świadczą pozytywne opinie klientów oraz partnerów biznesowych.

 

Osiedla w Warszawie, na których byliśmy i robiliśmy montaż klimatyzacji: 

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0