Montaż klimatyzacji w Warszawie

Oferujemy najwyższej jakości usługi montażu klimatyzacji. Pomagamy indywidualnym klientom i firmom. Krok po kroku przeprowadzimy cię przez wszystkie etapy usługi – od wyboru klimatyzacji po jej montaż i serwis.

Klimatyzacja Warszawa i okolice

Warszawa pomimo swoich wielkich rozmiarów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Działamy na jej całym obszarze:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Klimatyzacja do domu – Warszawa

Jeśli potrzebujesz klimatyzacji do domu – zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy ci dobrać odpowiedni klimatyzator, ustalimy termin montażu oraz szczegółowo omówimy sposób instalacji i przedstawimy cenę kompleksowej usługi a w razie wszelkich niejasności, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Działamy również na terenie miast w Okolicach Warszawy:

Grójec, Warka, Radom, Brwinów, Milanówek, Żyrardów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków

Montaż klimatyzacji wykonujemy na terenie całej Warszawy

Klimatyzacja do mieszkania – Warszawa

Mieszkanie w bloku lub na piętrze? Jesteśmy elastyczni i praca na wysokościach nie stwarza problemu. Powiedz czego ci trzeba, a my dołożymy wszelkich starań, abyś mógł cieszyć się lekkim i świeżym powietrzem w swoim domu lub mieszkaniu.

Klimatyzacja do biura – Warszawa

Nie tylko pomożemy ci wybrać odpowiedni model, również podpowiemy gdzie najlepiej go zamontować na elewacji budynku. Zakładanie klimatyzacji w Warszawie i okolicach, to nasza specjalność, dlatego możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. Nie tylko zainstalujemy klimatyzację w najdogodniejszym miejscu w pomieszczeniu, ale też od podstaw wytłumaczymy jak obsługiwać sprzęt.

Jaką klimatyzację wybrać?

Oprócz montażu zajmujemy się również sprzedażą klimatyzacji. Zadzwoń do nas, powiedz czego potrzebujesz, a my pomożemy ci znaleźć technologię odpowiadającą twoim potrzebom.

W naszej ofercie dla klientów z Warszawy znajdziesz klimatyzatory:

 • ścienne,
 • kasetowe,
 • typ multisplit,
 • z funkcją grzania i oczyszczania powietrza,
 • z modułem Wi-Fi,
 • w opcji SMART DOM.

Rodzaj klimatyzacji – Split

Jesteś amatorem cichego i spokojnego spędzania czasu? Lubisz wydajny i ekonomiczny sprzęt? Klimatyzator typu Split idealnie wpasuje się w twoje potrzeby. Urządzenie zbudowane jest z dwóch części – zewnętrznej i wewnętrznej. Ten model świetnie nada się do mieszkań, domów i biur. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór, czołowych producentów tego typu klimatyzatorów. Interesuje Cię klimatyzacja w Warszawie lub w okolicach i masz jakiekolwiek pytania? Napisz od nas lub zadzwoń!

Klimatyzacja z montażem – Warszawa

 • Otwór o średnicy 62 mm przy grubości ściany do 60 cm
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
 • Próbę szczelności
 • Próżnię w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Jesteś mieszkańcem jednej z dzielnic Warszawy (Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów) i szukasz solidnej firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji? 

 

Osiedla w Warszawie, na których byliśmy i robiliśmy montaż klimatyzacji: 

 

 

 

Mokotów – Stegny, Czerniaków, Wyględów, Sadyba.
Praga-Południe – Grochów, Saska Kępa, Gocław, Kamionek.
Ursynów – Grabów, Natolin, Skarpa PowsińskaWyczółki,
Targówek – Utrata, Bródno, Elsnerów, Zacisze
Bemowo – Chrzanów, Górce, Groty
Śródmieście – Stare Miasto, Powiśle, Nowe Miasto, Muranów, Solec, Ujazdów
Białołęka – Konstantynów, Wiśniewo, Żerań, Ochota, Rakowiec, Szczęśliwice
Wawer – Anin, Międzylesie, Nadwiśle
Praga-Północ – Szmulowizna, Stara Praga, Nowa Praga
Ursus – Gołąbki, Niedźwiadek, Szamoty, Czechowice
Żoliborz – Marymont-Potok, Sady Żoliborskie, Stary Żoliborz
Włochy – Okęcie, Raków, Załuski
Wilanów – Powsin, Błonia Wilanowskie, Kępa Zawadowska, Zawady
Wesoła – Stara Miłosna, Zielona, Grzybowa, Groszówka
Rembertów – Wygoda, Zygmuntów, Kawęczyn, Karolówka
 
 

Zapraszamy do kontaktu:

StrefaKlimy.pl
Mariana Keniga 6
02-495 Warszawa
tel. 790622130

 

  FAQ

  Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna.
  Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

  Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył.
  Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

  Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej.

  Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

  Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

  Gdy klimatyzator pracuje w trybie chłodzenia, przed wyłączeniem go, rekomendujemy na 10 min. zmianę trybu pracy klimatyzatora z chłodzenia na wentylowanie. W takiej sytuacji nie będzie zachodziło zjawisko wykraplania się wody chłodnicy, a zgromadzona woda zostanie osuszona przez przepływające powietrze. Zalecamy również czyścić co kilka tygodni filtry, czyli podnieść przedni panel i wyjąć dwa filtry wykonane z siateczki plastikowej i umyć je pod wodą z dodatkiem dowolnego detergentu.

  Jeżeli mamy łatwy dostęp do jednostki zewnętrznej można przy pomocy zwykłej zmiotki przeczyścić lamele skraplacza zwracając  uwagę aby ich nie uszkodzić.

  5,0
  Rated 5 out of 5
  Ocena: 5 - 77 głosów
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%
 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz

  Your compare list

  Compare
  WYCZYŚĆ
  PORÓWNAJ
  0