W ostatnich latach klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Wesoła wzbudza coraz większe zainteresowanie. Nie ma się czemu dziwić. Ocieplenie klimatu daje się we znaki szczególnie mieszkańcom dużych miast. Gorące miesiące stają się z roku na rok coraz trudniejsze do wytrzymania – nie tylko dla osób pracujących fizycznie, ale także pracowników biurowych, którzy spędzają osiem godzin w zamkniętych pomieszczeniach. Trudno więc wyobrazić sobie dzień pracy bez dobrego klimatyzatora. Jeśli również chcesz zadbać o dobre samopoczucie własne i swoich najbliższych, postaw na montaż klimatyzacji w dzielnicy Wesoła ze Strefą Klimy.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Wesoła – nie tylko do biura

Klimatyzacja w dzielnicy Wesoła to idealne rozwiązanie do biurowców i serwerowni. Zapewne spotkałeś się z nią w wielu miejscach pracy lub instytucji publicznych. Jednak czy wiesz, że klimatyzatory zdają egzamin także w domach prywatnych i mieszkaniach w bloku? Koszt urządzeń nie jest już tak wysoki, jak kilka lat temu, więc obecnie każdy może sobie na nie pozwolić. Klimatyzacja świetnie się sprawdza w przypadku osób, które pracują na home offisie, lecz chwalą ją również klienci, którzy wracają do domu po ośmiu godzinach spędzonych w biurze. Odpoczynek w chłodnym salonie jest zdecydowanie przyjemniejszy – tym bardziej że możesz zaprogramować swoje urządzenie, żeby włączało się na pół godziny przed Twoim powrotem z pracy.

Niedrogi i szybki montaż klimatyzacji – Warszawa Wesoła

Czy montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Wesoła to dobre rozwiązanie? Oczywiście – o ile tylko urządzenie zostanie zainstalowane we właściwym miejscu i będzie regularnie serwisowane. W Strefie Klimy zajmiemy się jednym i drugim. Naszą pracę rozpoczniemy od przeprowadzenia audytu, w czasie którego ustalimy, jaki typ klimatyzatora sprawdzi się najlepiej w Twoim pomieszczeniu oraz w którym miejscu powinien się znaleźć. Jeśli nie masz czasu na spotkanie z naszymi specjalistami, wystarczy, że umówisz się z nami na videooględziny za pośrednictwem Messengera lub WhatsAppa. Po zakończeniu montażu możesz na nas liczyć w przypadku konieczności serwisu lub naprawy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0