Klimatyzacja do mieszkania, biura, domu – Brwinów

Strefa Klimy stawia na wysoką jakość produktów oraz pełen profesjonalizm, dlatego dla ciebie dostarczymy i zamontujemy klimatyzator w mieszkaniu, biurze lub domu jednorodzinnym, który będzie ci służył na długie lata. Zadzwoń do nas, powiedz czego potrzebujesz, a nasi specjaliści pomogą ci wybrać sprzęt najlepiej odpowiadający twoim wymaganiom.

Montaż klimatyzacji – Brwinów

Skontaktuj się z nami, a nasi certyfikowani specjaliści krok po kroku przeprowadzą cię przez wszystkie etapy naszej usługi. Specjalnie dla ciebie:

 • stworzymy wizję lokalną, audyt oraz darmową wycenę,
 • doradzimy w doborze klimatyzatora,
 • prześlemy ofertę z cennikiem,
 • umówimy termin instalacji,
 • zamontujemy klimatyzację,
 • zadbamy o przeglądy, serwis i naprawy.

Klimatyzacja z montażem – Brwinów

To dla ciebie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakątka województwa mazowieckiego. Zadzwoń do nas, a my dostarczymy i zamontujemy klimatyzację na terenie całego Brwinowa oraz jego okolic, m.in.: Kotowice, Falęcin, Podkowa Leśna, Owczarnia, Otrębusy, Kanie, Nowa Wieś, Parzniew, Koszajec, Grudów, Strzeniówka, Komorów, Moszna-Parcela, Biskupice, Żółwin, Parzniew, Milęcin, Grójec, Warka, Radom, Warszawa, Milanówek, Żyrardów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków i inne.

Klimatyzator – Brwinów

Warto pamiętać, że w upalne dni klimatyzacja będzie pracować przez znaczną część dnia, dlatego tym samym dobrze byłoby zainwestować w sprzęt, który sprosta tego typu wyzwaniom. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest klimatyzacja typu Split. Jego uniwersalność sprawia, że świetnie się sprawdza w biurach, mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych. Dodatkowo cechuje go wysoka wydajność połączona ze sporą ekonomicznością, dzięki czemu możemy cieszyć się powiewem świeżego powietrza nie martwiąc się o koszty.

Klimatyzacja – Brwinów

U nas znajdziesz klimatyzatory jedynie czołowych producentów na rynku, a m.in.: Gree, Rotenso, Haier, AUX, Samsung, LG, Mitsubishi, Toshiba, Daikin. Dbamy oto, aby nasi klienci mieli pewność zakupu produktu o wysokiej jakości oraz wieloletniej gwarancji. Od lat specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie oraz montażu klimatyzacji.

W jaki sposób montujemy?

 • Wykonujemy otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany do 60 cm,
 • Instalujemy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną,
 • Zakładamy instalację freonową pomiędzy jednostkami,
 • Podłączamy klimatyzator do sieci elektrycznej,
 • Wykonujemy grawitacyjny odpływ skroplin,
 • Wykonujemy próbę szczelności,
 • Przeprowadzamy próżnię w układzie,
 • Uruchomiamy klimatyzację,
 • Testujemy działanie układu,
 • Szkolimy w zakresie obsługi.

  FAQ

  Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna.
  Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

  Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył.
  Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

  Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej.

  Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

  Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

  Gdy klimatyzator pracuje w trybie chłodzenia, przed wyłączeniem go, rekomendujemy na 10 min. zmianę trybu pracy klimatyzatora z chłodzenia na wentylowanie. W takiej sytuacji nie będzie zachodziło zjawisko wykraplania się wody chłodnicy, a zgromadzona woda zostanie osuszona przez przepływające powietrze. Zalecamy również czyścić co kilka tygodni filtry, czyli podnieść przedni panel i wyjąć dwa filtry wykonane z siateczki plastikowej i umyć je pod wodą z dodatkiem dowolnego detergentu.

  Jeżeli mamy łatwy dostęp do jednostki zewnętrznej można przy pomocy zwykłej zmiotki przeczyścić lamele skraplacza zwracając  uwagę aby ich nie uszkodzić.

  5,0
  Rated 5 out of 5
  Ocena: 5 - 77 głosów
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%
 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz

  Your compare list

  Compare
  WYCZYŚĆ
  PORÓWNAJ
  0