Czy siedzenie w biurze przy temperaturze powyżej 30 stopni to zawsze udręka? Niekoniecznie. Klimatyzacja z montażem w dzielnicy Warszawa Śródmieście sprawi, że na nowo poczujesz zapał do pracy. Dzięki tym niepozornym urządzeniom zadbasz o swój komfort i zdrowie. Dlaczego? Bakterie i alergeny w powietrzu powodują infekcje i obniżenie odporności. Klimatyzatory odpowiednio je oczyszczą, co jest szczególnie przydatne w pomieszczeniach, w których gromadzi się dużo kurzu. Montaż klimatyzacji polecamy także właścicielom domów jednorodzinnych i mieszkań w dzielnicy Śródmieście. Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Śródmieście

Klimatyzacja zyskuje największą popularność wśród mieszkańców dzielnicy Śródmieście w najgorętszych miesiącach roku. Nie ma się czemu dziwić. Lato w stolicy wiąże się z falą upałów, które są nie tylko uciążliwe, lecz także niebezpieczne dla zdrowia. Polecamy jednak zainteresować się montażem tych urządzeń jeszcze przed wakacjami.

Dlaczego? Odpowiednie oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu przynosi korzyści przez cały rok. Poza tym klimatyzacja nie tylko schładza budynek, lecz ma także funkcję ogrzewania. Sprawdzi się więc doskonale podczas pierwszych chłodniejszych wieczorów.

Klimatyzacja w dzielnicy Śródmieście ze Strefą Klimy

Strefa Klimy oferuje montaż klimatyzacji na terenie dzielnicy Warszawa Śródmieście, a także profesjonalne doradztwo, serwis i bezpłatne przeszkolenie z obsługi klimatyzatorów.

 

Instalujemy wyłącznie urządzenia od sprawdzonych producentów, takich jak:

 

 • Rotenso,
 • LG,
 • Samsung,
 • Panasonic,
 • Gree,
 • AUX,
 • Toshiba,
 • Mitsubishi.

Klimatyzacja z montażem w dzielnicy Śródmieście to sprawdzone rozwiązanie do biur, instytucji, domów jednorodzinnych, a nawet mieszkań w blokach. Umów się na bezpłatny audyt, a my ustalimy, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej w Twoim pomieszczeniu. Nie mamy ustalonego z góry cennika – naszą ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0