Klimatyzacja z montażem – dom, mieszkanie, biuro – Grodzisk Mazowiecki

Jeśli myślisz o montażu klimatyzacji w swoim mieszkaniu, domu lub biurze to jesteś dokładnie tu, gdzie powinieneś.

StrefaKlimy.pl zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji do domów, biur i mieszkań zajmuje się od wielu lat. Możesz liczyć na nasze doświadczenie, dogłębną znajomość branży i rzetelne wykonanie.

 

Obsłużymy cię na każdym etapie inwestycji – od pomocy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, poprzez montaż klimatyzacji w twoim domu lub biurze, aż po serwis i przeglądy.

 

Montaż klimatyzacji Grodzisk Mazowiecki – szybka i sprawna realizacja systemów klimatyzacji o różnym stopniu skomplikowania. Dla nas nie ma za trudnych tematów! Zadzwoń, umów się na bezpłatny audyt i sprawdź nasz profesjonalizm.

Montaż klimatyzacji Grodzisk Mazowiecki

Montaż klimatyzacji – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Strefa Klimy działa na terenie całego Grodziska Mazowieckiego. Montujemy klimatyzację między innymi w tych dzielnicach miasta:

Łąki, Wólka Grodziska, Odrano – Wola, Kady.

 

Montaż klimatyzacji wykonujemy także w całym powiecie grodziskim. Możesz zamówić nasze usługi w miejscowościach:

Radziejowice, Jaktorów, Młochów, Kajetany, Siestrzeń, Bramki, Konstantów, Otrębusy, Wolica, Krze Duże, Żelechów, Regów, Korytów, Ołtarzew, Chrzanów Duży, Kozery, Natolin, Kozerki, Janinów, Kozery Nowe, Adamów, Nadarzyn, Błonie, Rozalin, Rusiec, Podkowa Leśna, Żabia Wola, Książenice, Kuklówka Radziejowicka, Stara Wieś, Józefów, Piorunów, Święcice, Kałęczyn, Szczęsne, Chrzanów Mały, Chlebnia, Adamowizna, Opypy, Władków, Mościska, Grójec, Warka, Radom, Brwinów, Warszawa, Milanówek, Żyrardów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków i wielu innych.

Wybierz najlepszy klimatyzator z montażem – Grodzisk Mazowiecki

Wiesz już, że chcesz mieć w domu klimatyzację. Dobrze, tylko jaki klimatyzator wybrać? Który sprawdzi się najlepiej? Nie musisz już martwić się tym problemem! Nasi doświadczeni instalatorzy klimatyzacji najpierw przeprowadzą audyt w twojej nieruchomości, a następnie doradzą, który system klimatyzacji zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. Strefa Klimy oferuje  wiele rodzajów klimatyzatorów, m.in. split, multisplit, kasetonowe, podsufitowe i konsolowe. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami klimatyzacji, dlatego możesz być pewien, że twoje urządzenie posłuży ci wiele lat.

 

Zamów audyt i sprawdź, co możemy ci zaoferować.

Montaż klimatyzatora krok po kroku

 1. Wizja lokalna, audyt, darmowa wycena
 2. Doradztwo dotyczące doboru klimatyzatora
 3. Przesłanie do wglądu oferty z cennikiem
 4. Umówienie terminu
 5. Montaż klimatyzacji
 6. Przeglądy, serwis, naprawy

Klimatyzator z montażem – jakie prace wykonujemy w standardzie

 • W ramach usługi podstawowej wykonujemy
 • Otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany do 60 cm
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
 • Próbę szczelności
 • Próżnię w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Klimatyzacja split z montażem – Grodzisk Mazowiecki

Systemy klimatyzacji z wykorzystaniem klimatyzatora typu split są dziś bardzo częstym wyborem osób, które decydują się na montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu lub biurze. Dzieje się tak dlatego, że klimatyzatory split są nowoczesnymi urządzeniami, jednocześnie przystępnymi cenowo, ekonomicznymi w użytkowaniu oraz wydajnymi. Wielu klientów podkreśla również, że są wyjątkowo ciche. Nasza firma oferuje wiele modeli klimatyzatorów split – wystarczy zadzwonić, umówić się na audyt i przekonać, który klimatyzator będzie najodpowiedniejszy.

Montaż klimatyzacji multisplit – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Klimatyzatory typu multisplit tworzą sieć kilku urządzeń wewnętrznych zamontowanych w kilku pomieszczeniach, dlatego doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych i większych biurach. Strefa klimy montuje także systemy multisplit w halach produkcyjnych i innych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zapewnienie klimatyzacji na dużej powierzchni. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu zapewnisz odpowiednią temperaturę w całej swojej nieruchomości. Strefa Klimy posiada w ofercie klimatyzatory multisplit o różnej mocy – nasi specjaliści dobiorą dla ciebie najbardziej wydajny i energooszczędny układ.

Certyfikowany instalator klimatyzacji Grodzisk Mazowiecki

Czy wiesz, że każdy producent klimatyzatorów do mieszkań, biur i domów wydaje specjalne certyfikaty instalatorom montującym jego urządzenia? To bardzo ważne ze względu na gwarancję – zamontowanie klimatyzatora przez osobę bez uprawnień skutkuje utratą prawa gwarancji na urządzenie! Ze Strefą Klimy możesz być pewny, że wszyscy nasi instalatorzy klimatyzacji posiadają odpowiednie certyfikaty, doświadczenie i wiedzę. Stale podnosimy poziom ich umiejętności dzięki uczestniczeniu w wielu szkoleniach branżowych.

Mamy za sobą realizacje montażu klimatyzacji o różnym poziomie skomplikowania i trudności, dlatego możesz liczyć na nasz profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Zadzwoń i sprawdź, co możemy ci zaoferować!

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz