Mieszkasz w Pruszkowie lub okolicy? Szukasz fachowców, którzy zrealizują montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze? Jesteśmy certyfikowanym instalatorem klimatyzacji z wieloletnim doświadczeniem. Podpowiemy, jaki klimatyzator wybrać do Twoich warunków pracy i mieszkania, a później w kompleksowy sposób pociągniemy temat dalej – instalacja, czyszczenie, odgrzybianie i serwis klimatyzacji to nasza specjalność. 

 

Klimatyzacja w Pruszkowie – doradztwo, montaż, naprawa

Doświadczenie i znajomość branży przekładają się na naszą rzetelną pracę i wiarygodność. Wiemy, którzy producenci mają naprawdę dobrą ofertę, a których lepiej unikać. Zastanawiasz się czy skontaktować się z naszym zespołem? Nie wiesz, w jaki sposób przebiegać będzie współpraca? Poniżej przedstawiamy to krok po kroku!  

 1. Zaczynamy od wizji lokalnej, audytu i darmowej wyceny.
 2. Doradzamy, jaki klimatyzator wybrać. 
 3. Przygotowujemy ofertę z cennikiem i przesyłamy ją do wglądu. 
 4. Umawiamy się na termin montażu klimatyzacji.
 5. Przyjeżdżamy i realizujemy montaż klimatyzacji w Pruszkowie. 
 6. Zapewniamy przegląd i działania serwisowe – jeśli pojawi się problem, naprawa z naszej strony gwarantowana. 

Działamy również na terenie miast:

Grójec, Warka, Radom, Brwinów, Warszawa, Milanówek, Żyrardów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piastów

Usługa podstawowa – co wchodzi w jej zakres?

Co wchodzi w skład usługi podstawowej naszej firmy? Wykonujemy:

 • otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany nie większej niż 60 cm, 
 • instalację jednostki (wewnętrznej i zewnętrznej) wraz z instalacją freonową pomiędzy nimi, 
 • podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej, 
 • grawitacyjny odpływ skroplin, 
 • próbę szczelności, 
 • próżnię w układzie oraz test sprawdzający działanie układu. 

Pokazujemy również w jaki sposób klimatyzacja powinna być obsługiwana – tak, aby użytkownicy jak najdłużej czerpali satysfakcję z jej działania. 

Zanim zdecydujesz się na montaż, poznaj rodzaje klimatyzacji

Jako profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie, instalacji i serwisie klimatyzacji, mamy szeroką ofertę produktów. Przeprowadzamy montaż klimatyzacji w Pruszkowie po wybraniu przez klienta urządzenia tj. np. split, multisplit, klimatyzatorów podstropowych lub kasetowych. Nasze doradztwo skoncentrowane jest na rozpoznaniu potrzeb klienta, ale również warunków danego miejsca – mieszkania, domu jednorodzinnego, biura lub innego lokalu. Szukamy najlepszego rozwiązania pod kątem wydajności, budżetu i oczekiwań. 

Czym charakteryzują się poszczególne urządzenia?

 • Klimatyzator typu split jest cichy, wydajny i ekonomiczny.
 • Klimatyzator typu multisplit przeznaczony jest do pomieszczeń o większej powierzchni – np.  dużych domów i biur, hal oraz budynków użyteczności publicznej.
 • Klimatyzatory podstropowe – energooszczędne rozwiązania polecane dla biur, hoteli i sklepów.
 • Klimatyzatory kasetonowe – dyskretne, umieszczone w przestrzeni sufitowej, pasują do wysokich pomieszczeń – częściej lokali usługowych niż domów, 

Jeśli montaż klimatyzacji w Pruszkowie to usługa, której szukasz – zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas i umów się na audyt. Jesteśmy mobilni i możemy dojechać także w okolice miasta Pruszków. Profesjonalna obsługa, konkurencyjna cena i naprawa w sytuacjach awaryjnych to cechy wyróżniające naszą firmę. 

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz

  Your compare list

  Compare
  WYCZYŚĆ
  PORÓWNAJ
  0