Chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie latem? Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Wilanów sprawdzi się idealnie. Dzięki niej nie tylko obniżysz temperaturę w pomieszczeniu, ale także poprawisz jakość powietrza. Co ważne, klimatyzatory zdają egzamin nie tylko w czasie upalnego lata, ale także w porach przejściowych, a nawet zimą. W jaki sposób? Wiele urządzeń ma funkcję grzania, więc są jak znalazł na pierwsze chłodne jesienne wieczory. Zastanawiasz się, jaki typ klimatyzatora sprawdzi się najlepiej w Twoim pomieszczeniu? Skontaktuj się z nami – montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Wilanów to nasza specjalność.

Klimatyzacja Warszawa Wilanów – dlaczego warto?

Obecnie coraz więcej warszawian rezygnuje z biurkowych wiatraczków i decyduje się na montaż klimatyzacji w dzielnicy Wilanów. I bardzo słusznie. Zainstalowane we właściwym miejscu klimatyzatory nie powodują nieprzyjemnych przeciągów i nie stwarzają ryzyka „zdmuchnięcia” ważnych dokumentów z biurka. Wbrew pozorom zajmują też bardzo niewiele miejsca – idealnie sprawdzają się więc nawet w małych pokojach lub gabinetach.

Mogą być niezawodnymi sprzymierzeńcami w walce z upałem zarówno w domu, jak i w firmie. Obniżenie temperatury w skwarny letni dzień podniesie wydajność Twojej pracy i zwiększy motywację do działania. Natomiast w mieszkaniu uprzyjemni Ci wypoczynek i poprawi jakość Twojego snu. Zastanawiasz się, czy klimatyzator nie będzie Cię rozpraszać? Bez obaw. Urządzenia działają bardzo cicho – porównywalnie do pracy mikrokomputera.

Szybki montaż klimatyzacji – Warszawa Wilanów

Interesuje Cię klimatyzacja w dzielnicy Wilanów, ale nie masz pewności, na jaki rodzaj urządzeń warto się zdecydować? Nasi specjaliści ze Strefy Klimy chętnie dopasują typ klimatyzatora do wymiarów pomieszczenia oraz Twoich potrzeb. Przed przystąpieniem do pracy dokonamy bezpłatnego audytu, po którym zdecydujesz, czy chcesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy nie tylko montaż urządzeń, ale także serwis, a także przeszkolenie z obsługi klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu!

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0