Doskwierają Ci męczące upały? Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Ochota to idealne rozwiązanie. Choć zazwyczaj kojarzy się z biurami i urzędami, sprawdzi się także w domach jednorodzinnych, a nawet w mieszkaniach w bloku. Nie jest to duża inwestycja, jednak dzięki niej zadbasz o swoje samopoczucie. Ile kosztuje montaż klimatyzacji w dzielnicy Ochota ze Strefą Klimy? Nie mamy określonego cennika. Naszą ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb oraz budżetu, który chcesz przeznaczyć na instalację urządzeń. Umów się na videooględziny, a my dokonamy bezpłatnego audytu.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Ochota - dlaczego warto?

Klimatyzacja staje się szczególnie popularna wśród mieszkańców dzielnicy Ochota w miesiącach letnich. Pozwala obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, co wpływa na lepsze samopoczucie i zwiększoną produktywność w czasie pracy. Warto jednak zainteresować się montażem tych urządzeń jeszcze przed nadejściem fali upałów. Dlaczego? Klimatyzatory nie tylko chłodzą, lecz także oczyszczają powietrze. Dzięki temu pomagają uniknąć infekcji, które są częste jesienią i wiosną. Są także wyposażone w funkcję ogrzewania, a więc sprawdzą się również w czasie pierwszych chłodnych wieczorów, kiedy nie opłaca się jeszcze włączać ogrzewania.

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Ochota ze Strefą Klimy

Wiele osób zastanawia się, czy montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Ochota nie jest zbyt problematyczny. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, będziesz mógł cieszyć się nawilżonym i schłodzonym powietrzem już następnego dnia. Instalacja urządzenia zajmie nam od 4 do 6 godzin. 

Po zakończeniu pracy posprzątamy po sobie i bezpłatnie przeszkolimy Cię z obsługi klimatyzatora. To jednak nie wszystko. Możesz na nas liczyć w czasie cyklicznych przeglądów oraz w przypadku ewentualnych awarii. Na wszystkie urządzenia dajemy od 3 do 7 lat gwarancji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0