Klimatyzacja Mszczonów

Poszukujesz zaufanego fachowca, który wykona montaż klimatyzacji w Mszczonowie? Idealnie trafiłeś! Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz zrozumienie jego potrzeb.

 

Świadczymy usługi instalacji klimatyzacji w Mszczonowie w sposób kompleksowy – proponujemy rozwiązania, instalujemy oraz oferujemy serwis zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Nasza firma specjalizuje się w takich montażach od wielu lat. Naszym nadrzędnym zadaniem jest zaproponować Ci najdogodniejsze rozwiązanie.

 

Czy wiesz jaki rodzaj klimatyzatora będzie najbardziej odpowiedni do Twojego mieszkania, domu, biura czy sklepu? Jeżeli nie to z ogromną przyjemności pomożemy w doborze odpowiedniej klimatyzacji.

 

Typ klimatyzatora uzależniamy od Twoich oczekiwań i potrzeb. Zapewniamy jednocześnie dostarczenie, profesjonalnym montaż klimatyzacji oraz serwis. Działamy zarówno w mieszkaniach i domach, jak i biurach czy też przestrzeniach użyteczności publicznej.

 

W naszej ofercie znajdują się urządzenia typu split oraz multisplit, ale także klimatyzatory podstropowe, kasetowe czy panelowe. Taki wybór zapewni ekonomiczną i wydajną klimatyzację w mieszkaniu, biurze, domu jednorodzinnym, ale także na hali czy innym pomieszczeniu o dużej powierzchni. Czy w wymienionych wyżej opcjach doszukałeś się klimatyzacji, która Cię interesuje?

 

Skontaktuj się z nami, a wesprzemy Cię w wyborze najlepszego klimatyzatora!

Gdzie montujemy klimatyzację?

Cały czas staramy się poszerzać zakres naszych działań, dzięki czemu potrafimy zadowolić każdego klienta świadcząc kompleksowe usługi. Pomagamy indywidualnym klientom jak i dużym firmom, co sprawia, że montujemy klimatyzatory w domach jednorodzinnych, biurach oraz mieszkaniach.

Jak wygląda montaż klimatyzatora krok po kroku?

 • Wizja lokalna, audyt, darmowa wycena.
 • Doradztwo dotyczące doboru klimatyzatora.
 • Przesłanie do wglądu oferty z cennikiem.
 • Umówienie terminu realizacji, czyli montażu.
 • Montaż klimatyzacji.
 • Przeglądy, serwis, naprawy.

Klimatyzator z montażem w Mszczonowie – pełen zakres robót.

W ramach usługi podstawowej wykonujemy:

 • Otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany do 60 cm.
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami.
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej.
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin.
 • Próbę szczelności.
 • Próżnię w układzie.
 • Uruchomienie klimatyzacji.
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Montaż klimatyzacji typu split w Mszczonowie

Czym jest klimatyzator split?

To dziś jeden z najchętniej wybieranych klimatyzatorów do mieszkania, domu czy biura.

 

Z czego wynika jego popularność?

Klimatyzatory typu split są urządzeniami cichymi, ekonomicznymi i wydajnymi w użyciu.

 

Z czego składa się klimatyzator split?

Składają się z dwóch jednostek, zewnętrznej i wewnętrznej, i można je wyposażyć w dodatkowe funkcje, takie jak oczyszczenie powietrza czy jonizacja. Strefa Klimy oferuje wiele rodzajów klimatyzatorów typu split – możesz być pewny, że mamy w swojej ofercie produkt, który całkowicie zaspokoi twoje oczekiwania.

 

Jako certyfikowany instalator, usługę sprzedaży i montażu wykonujemy kompleksowo – od audytu po doradztwo i montaż od A do Z – tak, byś nie musiał martwić się dodatkowymi kosztami i problemami.

Klimatyzator multisplit z montażem – Mszczonów i okolice.

Jeżeli rozważasz montaż klimatyzacji w większym biurze, hali produkcyjnej albo domu, zwróć uwagę na klimatyzatory typu multisplit.


Taki system klimatyzacji sprawdzi się wszędzie tam, gdzie obsłużona musi być duża nieruchomość lub kilka pomieszczeń jednocześnie. Systemy klimatyzacyjne typu multisplit, to kilka jednostek wewnętrznych, które zamontować można w wielu pomieszczeniach. Posiadają one te same zalety, co urządzenia typu split, czyli wydajność, cichą pracę i możliwość wyposażenia w dodatkowe funkcje. StrefaKlimy.pl ma bogate doświadczenie w sprzedaży i montażu klimatyzacji multisplit, dlatego możesz mieć pewność, że nasze wykonawstwo przełoży się na niezawodność pracy całego systemu.

Montaż klimatyzacji – certyfikaty Strefy Klimy

U nas znajdziesz sprzęt takich producentów jak: Gree, Rotenso, Haier, AUX, Samsung, LG, Mitsubishi, Toshiba, Daikin. Dzięki temu wybierając nasze produkty masz pewność, że będą odpowiadały one najnowszym standardom na rynku oraz posiadały gwarancję jakości. Rodzaje klimatyzatorów, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie:

 • ścienne,
 • kasetowe,
 • typ multisplit,
 • z funkcją grzania i oczyszczania powietrza,
 • z modułem Wi-Fi.
5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

  Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz

  Your compare list

  Compare
  WYCZYŚĆ
  PORÓWNAJ
  0