Masz dość uciążliwych upałów? Świetnym rozwiązaniem Twojego problemu będzie klimatyzacja z montażem w dzielnicy Warszawa Praga-Południe. Dzięki niej nie tylko schłodzisz pomieszczenie, ale także nawilżysz i oczyścisz powietrze, a przy tym zadbasz o swoje dobre samopoczucie. Nasze urządzenia sprawdzają się także jesienią i wiosną, ponieważ mają funkcję ogrzewania wnętrza. Nie będziesz więc musiał włączać ogrzewania w czasie pierwszych chłodniejszych wieczorów. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja w dzielnicy Praga-Południe dla firm i klientów indywidualnych

Chcesz zadbać o komfort swoich pracowników? Postaw na klimatyzację w dzielnicy Praga-Południe. Te niepozorne urządzenia sprawią, że nawet najbardziej upalny dzień nie będzie tak uciążliwy. Schłodzone i nawilżone powietrze to nie tylko gwarancja dobrego samopoczucia. Wprowadzenie tej innowacji do pomieszczeń biurowych zwiększy także efektywność specjalistów oraz ich motywację do pracy.

Klimatyzacja Warszawa Praga Południe

Montaż klimatyzacji jest bardzo popularny w biurach i instytucjach w dzielnicy Warszawa Praga-Południe. Niestety klienci rzadko decydują się na wprowadzenie tych urządzeń do domów prywatnych. Tymczasem suche i nieoczyszczone powietrze jest niekorzystne dla zdrowia również po godzinach pracy. Warto więc zamontować klimatyzatory w pomieszczeniach, w których śpimy i w których spędzamy najwięcej czasu. Co ważne, nasza firma zajmuje się zakładaniem tych urządzeń nawet w mieszkaniach w blokach.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Praga-Południe

Jeśli interesuje Cię sprawny i niedrogi montaż klimatyzacji w dzielnicy Praga-Południe, skontaktuj się z nami. Mamy duże doświadczenie w swojej branży, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych klientów. Zakładanie urządzeń zajmie nam od 4 do 10 godzin, po czym będziesz mógł cieszyć się sprawnym działaniem przez długi czas. Na nasze klimatyzatory dajemy od 3 do 7 lat gwarancji. Nie mamy określonego cennika – ofertę dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0