Często łapiesz infekcje, mimo że prowadzisz zdrowy tryb życia? Przyczyną może mogą być bakterie i alergeny. Klimatyzacja z montażem w dzielnicy Warszawa Bemowo będzie najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu. Nie tylko poprawi jakość powietrza w pomieszczeniu, lecz również je oczyści. 

Klimatyzatory przyniosą ulgę w upalne letnie dni, a także w jesienne wieczory, podczas których podniosą temperaturę w budynku. Sprawdzą się więc nie tylko w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ale także w biurach i instytucjach. Zadbaj więc o swoje zdrowie i postaw na montaż klimatyzacji w dzielnicy Bemowo.

Klimatyzacja w dzielnicy Bemowo ze Strefą Klimy

Chcesz zadbać o jakość powietrza w domu lub biurze, lecz nie wiesz, jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z nami! Montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Bemowo to nasza specjalność. Pracę rozpoczniemy od wykonania bezpłatnego audytu, dzięki któremu ustalimy, jaka moc i rodzaj urządzenia sprawdzi się najlepiej. 

Nie masz czasu na spotkanie z naszymi specjalistami? Nic straconego.

Chętnie umówimy się z Tobą na videooględziny na WhatsAppie lub Messengerze, a następnie przedstawimy ofertę specjalnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, zajmiemy się montażem w terminie, który najbardziej Ci odpowiada. Nasze klimatyzatory są obsługiwane zdalnie, więc przeszkolimy Cię z ich użytkowania zupełnie za darmo.

Montaż klimatyzacji – Warszawa Bemowo

Jaka klimatyzacja sprawdzi się najlepiej w Twoim mieszkaniu lub biurze w dzielnicy Bemowo? Nie pozostawimy Cię samego z tą decyzją. Doradzimy Ci, jaki klimatyzator sprawdzi się najlepiej w konkretnym pomieszczeniu.

 

Montujemy takie urządzenia jak:

 

 • klimatyzatory ścienne,
 • klimatyzatory podsufitowe,
 • klimatyzatory typu multisplit,
 • klimatyzatory kasetonowe,
 • klimatyzatory przypodłogowe,
 • klimatyzatory z modułem Wi-Fi,
 • klimatyzatory z jonizatorem powietrza,
 • klimatyzatory z funkcją grzania.

 

Możesz być pewny, że ich instalacją zajmie się odpowiednio przeszkolony i certyfikowany specjalista. Powierz montaż klimatyzacji nam i umów się na wstępną wycenę.

5,0
Ocena: 5,0 - 89 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0