Interesuje Cię niedroga i prosta w obsłudze klimatyzacja z montażem w dzielnicy Warszawa Ursynów? Jesteś we właściwym miejscu. Firma Strefa Klimy ma duże doświadczenie w tej branży, o czym możesz się przekonać, czytając opinie naszych wcześniejszych klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla właścicieli firm, jak i klientów indywidualnych. Zakładamy klimatyzatory nawet w mieszkaniach w blokach. Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb oraz budżetu, który chcesz przeznaczyć na montaż. Masz jakieś pytania dotyczące naszych usług? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Ursynów – dlaczego warto?

Zapewne wielokrotnie zauważyłeś, że lato w Warszawie jest o wiele bardziej uciążliwe niż w mniejszych miejscowościach. Zjawisko nazywane miejską wyspą ciepła (MWC) dotyczy w szczególności dużych miast, takich jak nasza stolica. Oznacza to, że temperatura będzie tu zawsze o kilka stopni wyższa niż na terenach o mniej gęstej zabudowie. Jak sobie z tym radzić? Niestety otwieranie okien wielokrotnie tylko pogarsza sprawę. Do wnętrza dostaje się gorące suche powietrze, a hałas w lokalach przy głównych ulicach często utrudnia codzienną pracę lub wypoczynek.

Klimatyzacja Warszawa Ursynów

Klimatyzacja z montażem w dzielnicy Ursynów jest świetnym rozwiązaniem tego problemu. Działa bardzo cicho (jej głośność można porównać do szumu mikrokomputera), więc nie będzie powodowała rozproszenia osób w pomieszczeniu. Co ważne, nie tylko schładza powietrze, lecz również je oczyszcza i nawilża. Montaż urządzeń wpłynie więc pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Klimatyzacja w dzielnicy Ursynów ze Strefą Klimy

Nasza firma zajmuje się nie tylko profesjonalnym montażem klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Ursynów, ale także fachowym doradztwem i serwisem. Nie jesteś pewien, jaka moc urządzeń sprawdzi się najlepiej w Twoim biurze lub mieszkaniu? Nie musisz się tym kłopotać. Przed przystąpieniem do pracy dokonamy bezpłatnego audytu, w czasie którego ocenimy, jaki klimatyzator sprawdzi się najlepiej, a następnie przedstawimy naszą ofertę. Montażem klimatyzacji w Twoim lokalu w dzielnicy Ursynów zajmie się doświadczony pracownik z certyfikatem F-GAZ. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

 

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0