Klimatyzacja Warka – dla domu, mieszkania, biura, sklepu lub hali

Doświadczenie, profesjonalizm, kompleksowe wykonanie i niezbędne certyfikaty – na to możesz liczyć, decydując się na montaż klimatyzacji ze StrefaKlimy.pl w Warce. Nasza firma świadczy usługi sprzedaży, montażu oraz serwisu klimatyzacji do domu, mieszkania, biura oraz innych przestrzeni, także o dużej powierzchni.

 

Zadzwoń i umów się na audyt – doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Montaż klimatyzacji Warka - Biuro Rachunkowe

Jaki typ klimatyzatora wybrać?

Strefa Klimy to jednocześnie sklep, profesjonalny instalator i serwisant klimatyzacji do mieszkania, biura czy domu.

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości klimatyzatory odpowiednie dla wielu zastosowań oraz kadrę, która profesjonalnie wykona usługę oraz doradzi i pomoże Ci na każdym etapie realizacji zlecenia.
Klimatyzatory, które montujemy u naszych klientów to urządzenia typu split i multisplit, a także klimatyzatory podstropowe, kasetowe czy panelowe – wszystko zależnie od twoich potrzeb.

Zaufaj naszym specjalistom – doradzą Ci wybór odpowiedniego klimatyzatora, którzy będzie jednocześnie wydajny i ekonomiczny.

Montaż klimatyzatora ze StrefaKlimy.pl w 6 krokach

 1. Wizja lokalna, audyt, darmowa wycena
 2. Doradztwo dotyczące doboru klimatyzatora
 3. Przesłanie do wglądu oferty z cennikiem
 4. Umówienie terminu
 5. Montaż klimatyzacji
 6. Przeglądy, serwis, naprawy

Klimatyzator z montażem – zakres prac usługi podstawowej

W ramach usługi podstawowej wykonujemy:

 • Otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany do 40 cm
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
 • Próbę szczelności
 • Próżnię w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Klimatyzator split z montażem Warka i okolice

Jeśli zależy ci na urządzeniu cichym, wydajnym i ekonomicznym, twoje oczekiwania całkowicie spełni klimatyzator typu split. Urządzenie to składa się z dwóch jednostek – zewnętrznej i wewnętrznej i doskonale nadaje się do klimatyzowania mieszkań, domów czy biur. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów klimatyzatorów typu split, a dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafimy wybrać model, który najlepiej sprawdzi się w twoim wnętrzu.

 

Jako certyfikowany instalator usługę sprzedaży i montażu wykonujemy kompleksowo – od audytu po doradztwo i montaż od A do Z – tak, byś nie musiał martwić się dodatkowymi kosztami i problemami.

Montaż klimatyzacji multisplit Warka

Systemy klimatyzacyjne typu multisplit dedykowane są do domów, biur o większej powierzchni, hal produkcyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Składają się one z kilku jednostek wewnętrznych, które zamontować można w wielu pomieszczeniach. Powstały w ten sposób system klimatyzacji zapewni idealne chłodzenie wszędzie tam, gdzie obsłużona musi być duża nieruchomość lub kilka pomieszczeń jednocześnie. To wyjątkowo stabilne i efektywne rozwiązanie.

Klimatyzator z montażem Warka

Klimatyzatory z montażem sprzedajemy na terenie Warki oraz okolic. Dzielnice Warki, które obsługujemy to między innymi:

Bielany, Droga Wichradzka, Kolonia Gośniewska, Kolonia Laski, Niemojewice, Winiary, Gajówka Michałów, Nowa Ostrołęka, Oskardów, Paulin.

 

Działamy także na terenie ościennych gmin i miejscowości:

Mniszew, Rękowice, Pilica, Boguszków, Stara Warka, Zakrzew, Osiemborów, Urszulin, Gajówka Czerwonka, Grabów Zaleśny, Broncin, Grabów Nowy, Grabów, Kępa Niemojewska, Zastruże, Palczew, Wrociszew, Oskardów, Grzegorzewice, Wola Palczewska, Ignaców, Marynin, Gucin, Kazimierków, Brzezinki, Wichradz, Laski, Krześniaków, Nowa Wieś, Nowy Miedzechów, Ryszki, Gołębiów, Murowanka, Bronisławów, Michalczew, Hornigi, Gośniewice, Prusy, Piaseczno, Dębnowola, Kalina, Grażyna, Ostrołęka, Pilica, Boguszków, Grójec, Radom, Brwinów, Warszawa, Milanówek, Żyrardów, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków i wielu innych w okolicy.

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz