Klimatyzacja Warka – dla domu, mieszkania, biura, sklepu lub hali

Doświadczenie, profesjonalizm, kompleksowe wykonanie i niezbędne certyfikaty – na to możesz liczyć, decydując się na montaż klimatyzacji ze StrefaKlimy.pl w Warce. Nasza firma świadczy usługi sprzedaży, montażu oraz serwisu klimatyzacji do domu, mieszkania, biura oraz innych przestrzeni, także o dużej powierzchni.

 

Zadzwoń i umów się na audyt – doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Montaż klimatyzacji Warka - Biuro Rachunkowe

Jaki typ klimatyzatora wybrać?

Strefa Klimy to jednocześnie sklep, profesjonalny instalator i serwisant klimatyzacji do mieszkania, biura czy domu.

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości klimatyzatory odpowiednie dla wielu zastosowań oraz kadrę, która profesjonalnie wykona usługę oraz doradzi i pomoże Ci na każdym etapie realizacji zlecenia.
Klimatyzatory, które montujemy u naszych klientów to urządzenia typu split i multisplit, a także klimatyzatory podstropowe, kasetowe czy panelowe – wszystko zależnie od twoich potrzeb.

Zaufaj naszym specjalistom – doradzą Ci wybór odpowiedniego klimatyzatora, którzy będzie jednocześnie wydajny i ekonomiczny.

Montaż klimatyzatora ze StrefaKlimy.pl w 6 krokach

 1. Wizja lokalna, audyt, darmowa wycena
 2. Doradztwo dotyczące doboru klimatyzatora
 3. Przesłanie do wglądu oferty z cennikiem
 4. Umówienie terminu
 5. Montaż klimatyzacji
 6. Przeglądy, serwis, naprawy

Klimatyzator z montażem – zakres prac usługi podstawowej

W ramach usługi podstawowej wykonujemy:

 • Otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany do 40 cm
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
 • Próbę szczelności
 • Próżnię w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Klimatyzator split z montażem Warka i okolice

Jeśli zależy ci na urządzeniu cichym, wydajnym i ekonomicznym, twoje oczekiwania całkowicie spełni klimatyzator typu split. Urządzenie to składa się z dwóch jednostek – zewnętrznej i wewnętrznej i doskonale nadaje się do klimatyzowania mieszkań, domów czy biur. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów klimatyzatorów typu split, a dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafimy wybrać model, który najlepiej sprawdzi się w twoim wnętrzu.

 

Jako certyfikowany instalator usługę sprzedaży i montażu wykonujemy kompleksowo – od audytu po doradztwo i montaż od A do Z – tak, byś nie musiał martwić się dodatkowymi kosztami i problemami.

Montaż klimatyzacji multisplit Warka

Systemy klimatyzacyjne typu multisplit dedykowane są do domów, biur o większej powierzchni, hal produkcyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Składają się one z kilku jednostek wewnętrznych, które zamontować można w wielu pomieszczeniach. Powstały w ten sposób system klimatyzacji zapewni idealne chłodzenie wszędzie tam, gdzie obsłużona musi być duża nieruchomość lub kilka pomieszczeń jednocześnie. To wyjątkowo stabilne i efektywne rozwiązanie.

Klimatyzator z montażem Warka

Klimatyzatory z montażem sprzedajemy na terenie Warki oraz okolic. Dzielnice Warki, które obsługujemy to między innymi:

Bielany, Droga Wichradzka, Kolonia Gośniewska, Kolonia Laski, Niemojewice, Winiary, Gajówka Michałów, Nowa Ostrołęka, Oskardów, Paulin.

 

Działamy także na terenie ościennych gmin i miejscowości:

Mniszew, Rękowice, Pilica, Boguszków, Stara Warka, Zakrzew, Osiemborów, Urszulin, Gajówka Czerwonka, Grabów Zaleśny, Broncin, Grabów Nowy, Grabów, Kępa Niemojewska, Zastruże, Palczew, Wrociszew, Oskardów, Grzegorzewice, Wola Palczewska, Ignaców, Marynin, Gucin, Kazimierków, Brzezinki, Wichradz, Laski, Krześniaków, Nowa Wieś, Nowy Miedzechów, Ryszki, Gołębiów, Murowanka, Bronisławów, Michalczew, Hornigi, Gośniewice, Prusy, Piaseczno, Dębnowola, Kalina, Grażyna, Ostrołęka, Pilica, Boguszków,  GrójecRadomBrwinówWarszawaMilanówekŻyrardówPiasecznoGóra KalwariaGrodzisk MazowieckiKonstancin-JeziornaPiastówPruszków i inne.

i wielu innych w okolicy.

FAQ

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna.
Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył.
Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej.

Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Gdy klimatyzator pracuje w trybie chłodzenia, przed wyłączeniem go, rekomendujemy na 10 min. zmianę trybu pracy klimatyzatora z chłodzenia na wentylowanie. W takiej sytuacji nie będzie zachodziło zjawisko wykraplania się wody chłodnicy, a zgromadzona woda zostanie osuszona przez przepływające powietrze. Zalecamy również czyścić co kilka tygodni filtry, czyli podnieść przedni panel i wyjąć dwa filtry wykonane z siateczki plastikowej i umyć je pod wodą z dodatkiem dowolnego detergentu.

Jeżeli mamy łatwy dostęp do jednostki zewnętrznej można przy pomocy zwykłej zmiotki przeczyścić lamele skraplacza zwracając  uwagę aby ich nie uszkodzić.

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

  Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz

  Your compare list

  Compare
  WYCZYŚĆ
  PORÓWNAJ
  0