Interesuje Cię klimatyzacja z montażem w dzielnicy Warszawa Żoliborz? Jesteś we właściwym miejscu. Nie tylko sprzedajemy wysokiej jakości urządzenia, lecz również je instalujemy i szkolimy naszych klientów z ich obsługi. Doradzamy także, jaki rodzaj i moc urządzeń sprawdzi się najlepiej w konkretnym pomieszczeniu. Martwisz się, że montaż klimatyzacji w dzielnicy Żoliborz będzie zbyt kosztowny? Zupełnie niepotrzebnie. Cennik dostosujemy do Twoich potrzeb i budżetu, który chcesz przeznaczyć na tę inwestycję.

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Żoliborz – rozsądna inwestycja dla firm

Upalne lata są szczególnie uciążliwe dla pracowników biurowych z dużych miast. Spędzają oni osiem godzin w zamkniętym pomieszczeniu w sztywnych eleganckich ubraniach. Nic więc dziwnego, że w najgorętszych miesiącach roku częściej myślą o nadchodzącym urlopie niż o efektywnej pracy. Jak poprawić ich komfort?

Klimatyzacja Warszawa Praga Południe

Najlepszym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Żoliborz. Obniżenie temperatury w pomieszczeniu wpłynie nie tylko na ich koncentrację, ale także na zadowolenie z pracy.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Żoliborz dla klientów indywidualnych

Po całym dniu pracy w czasie upału powrót do dusznego mieszkania nie jest niczym przyjemnym. Na szczęście nasze klimatyzatory możesz ustawić, by włączały się automatycznie na pół godziny przed Twoim powrotem z pracy. Dzięki temu od razu wejdziesz do schłodzonego pomieszczenia, w którym będziesz mógł spokojnie i przyjemnie wypocząć.

Jednak czy klimatyzacja z montażem w dzielnicy Żoliborz to dobre rozwiązanie dla prywatnych domów? Wbrew pozorom wcale nie jest to duży wydatek, więc spokojnie możesz zainstalować klimatyzatory w salonie lub sypialni.

 

Montaż klimatyzacji to jednorazowa inwestycja, a urządzenia będą służyć Ci przez wiele lat. Rozwiązanie to sprawdza się także w mieszkaniach w bloku, a nawet małych kawalerkach. Klimatyzatory nie zajmują dużo miejsca, a ich montaż przeprowadzimy w zaledwie 4-6 godzin. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0