Gorące lato w stolicy jest trudne do zniesienia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Ursus. Dzięki tej niedrogiej innowacji nie tylko poprawisz swoje samopoczucie, ale także produktywność i chęć do działania. Klimatyzatory zmieniają także jakość powietrza w pomieszczeniu, co ma ogromne znaczenia dla Twojego zdrowia. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Ursus – czy to się opłaca?

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Ursus to rozsądna inwestycja na wiele lat. Niektóre osoby zastanawiają się jednak, czy wprowadzenie tej inwestycji się opłaca. Wbrew pozorom nie jest to jednak duży koszt — obecnie na takie urządzenia może sobie pozwolić każdy. 

Wielu klientów decyduje się więc na instalację klimatyzatorów w swoich prywatnych domach, a nawet w mieszkaniach w bloku. Co ważne, wiele urządzeń ma również funkcję grzania. Możesz więc korzystać z nich nie tylko latem, ale również jesienią czy wiosną.

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Ursus ze Strefą Klimy

Interesuje Cię klimatyzacja w dzielnicy Ursus, lecz chcesz postawić na sprawdzone urządzenia wysokiej jakości? Skorzystaj z naszych usług. 

W naszej ofercie znajdziesz:

 

 • klimatyzatory ścienne
 • klimatyzatory podsufitowe
 • klimatyzatory typu multisplit
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory z modułem Wi-Fi
 • klimatyzatory z jonizatorem powietrza
 • klimatyzatory z funkcją grzania.

Oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń, lecz także montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Ursus. Przed przystąpieniem do pracy dokonamy najpierw bezpłatnego audytu. Sam zadecydujesz, czy wolisz spotkać się z nami osobiście czy umówić na videooględziny za pośrednictwem Messengera lub WhatsAppa. W tym czasie ustalimy, jaki typ urządzeń sprawdzi się najlepiej w Twoim pomieszczeniu. Nie mamy ściśle ustalonego cennika. Koszt usług dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb oraz budżetu, który chcesz przeznaczyć. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

5,0
Ocena: 5,0 - 89 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0