Wypoczynek w dusznym pomieszczeniu nie należy do przyjemnych. Nic więc dziwnego, że klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Wawer cieszy się obecnie tak dużą popularnością. Dzięki niej możesz nie tylko obniżyć temperaturę w biurze, ale także zadbać o jakość powietrza. Nie wszyscy jednak wiedzą, że klimatyzatory mogą być wykorzystywane także do ogrzewania pomieszczenia. Znajdą więc zastosowanie także jesienią i zimą. Skorzystaj z naszej oferty i postaw na montaż klimatyzacji w dzielnicy Wawer ze Strefą Klimy.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Wawer – nie tylko dla firm

Letnie upały nie wpływają dobrze na nikogo. Znacząco obniżają wydajność pracowników i ich motywację do działania, a nawet mogą być groźne dla zdrowia. Wielu przedsiębiorców decyduje się więc na montaż klimatyzacji w pomieszczeniach administracyjnych. Pamiętaj jednak, że wysokie temperatury są szkodliwe również po powrocie z pracy. Jak się przed nimi bronić? Niestety wiatraczek na biurko może okazać się nieskuteczny.

Klimatyzacja Warszawa Praga Południe

Dużo lepszym wyborem jest zamontowanie klimatyzatora domowego typu split. Choć klimatyzacja kojarzy się najczęściej z dużymi biurowcami, chętnie decydują się na nią również osoby prywatne. Dlaczego? Koszt tych praktycznych urządzeń nie jest wysoki, a ich montaż nie sprawia problemów. Wystarczy tylko umówić się ze specjalistą ze Strefy Klimy na bezpłatny audyt (który może także odbyć się online „na kamerce”) i wybrać typ klimatyzatora do swoich potrzeb. Te urządzenia świetnie sprawdzają się także w mieszkaniach w bloku.

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Wawer ze Strefą Klimy

Klimatyzacja w dzielnicy Wawer to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną uniknąć uciążliwych upałów i chcą czuć się dobrze zarówno w czasie pracy, jak i wypoczynku. Nie musisz się martwić, jeśli masz nieduże biuro czy pokój. Klimatyzatory zajmują niewiele miejsca, więc sprawdzą się także w małych pomieszczeniach. Przed przystąpieniem do pracy ocenimy, jaki typ i moc urządzenia sprawdzi się najlepiej w Twoim wnętrzu. Montaż zajmie nam od 3 do 6 godzin. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0