Klimatyzacja do domu, mieszkania, biura Piaseczno

Szukasz firmy, która solidnie wykona dla ciebie montaż klimatyzacji w obszarze Piaseczna i okolice? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy wykonawcą, który wykonuje montaże klimatyzacji od wielu lat, czego dowodem są dziesiątki ukończonych zleceń i zadowolonych klientów.

 

Wiemy, że samodzielnie trudno zdecydować, jaki klimatyzator będzie dla nas najlepszy, dlatego oprócz wykonania profesjonalnego montażu klimatyzacji doradzamy także przy jej wyborze, a w późniejszym czasie wykonujemy serwisy i przeglądy.

 

Montaż klimatyzacji Piaseczno i okolice – kompleksowo, solidnie, w oparciu o lata doświadczeń – szybka i sprawna realizacja. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Klimatyzator z montażem – Piaseczno i okolice

Montaż klimatyzacji na terenie Piaseczna i okolic

StrefaKlimy.pl działa na terenie całego Piaseczna, montaż klimatyzacjimożesz nam zlecić między innymi w takich miejscowościach jak:

Chyliczki, Zalesie Dolne, Gołków-Letnisko, Zalesinek, Orężna.

 

Klimatyzatory z montażem możesz zamówić również do okolicznych miejscowości położonych wokół Piaseczna:

Zamienie, Zgorzała, Lesznowola, Lesznowola-Pole, Nowa Wola, Wola Iwiczna, Magdalenka, Wilcza Góra, Stara Iwiczna, Łoziska, Kuleszówka, Bobrowiec, Bąkówka, Głosków, Gołków, Wólka Pracka, Jesówka, Zalesie Górne, Orzeszyn, Chojnów, Szymanów, Czarnów, Żabieniec, Jastrzębie, Nowy Czarnów, Julianów, Kierszek, Klarysew, Józefosław, Mysiadło, Grójec, Warka, Radom, Brwinów, Warszawa, Milanówek, Żyrardów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków.

Montaż klimatyzacji Piaseczno

Jeśli zdecydowałeś się na montaż klimatyzacji w swoim domu, mieszkaniu lub biurze, musisz wiedzieć, że aby działała prawidłowo i była wydajna, należy dobrać odpowiedni jej typ. Nasza firma ma swojej ofercie wiele rodzajów klimatyzatorów, m.in. split, multisplit, kasetonowe, podsufitowe i konsolowe. Umów się z nami, a nasi specjaliści doradzą, który najlepiej sprawdzi się w twoim domu.

Montaż klimatyzatora ze Strefą Klimy krok po kroku

 1. Wizja lokalna, audyt, darmowa wycena
 2. Doradztwo dotyczące doboru klimatyzatora
 3. Przesłanie do wglądu oferty z cennikiem
 4. Umówienie terminu
 5. Montaż klimatyzacji
 6. Przeglądy, serwis, naprawy

Klimatyzator z montażem – zakres prac

 

 • W ramach usługi podstawowej wykonujemy
 • Otwór o średnicy 62 mm przy grubości ściany do 60 cm
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
 • Próbę szczelności
 • Próżnię w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Klimatyzator split – Piaseczno i okolice

System klimatyzacji z wykorzystaniem klimatyzatora typu split to dzisiaj bardzo częsty wybór w domach, mieszkaniach i biurach. Główne zalety klimatyzacji split to:

 • Cicha praca (agregat montuje się na zewnątrz budynku)
 • Długa żywotność potwierdzona gwarancją
 • Niski pobór energii
 • Estetyczny wygląd urządzeń

Montaż klimatyzacji multisplit – Piaseczno i okolice

Klimatyzatory typu multisplit tworzą sieć kilku urządzeń wewnętrznych zamontowanych w kilku pomieszczeniach, dlatego doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych i większych biurach. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu zapewnisz odpowiednią temperaturę w całej swojej nieruchomości. Strefa Klimy posiada w ofercie klimatyzatory multisplit o różnej mocy – nasi specjaliści dobiorą dla ciebie najbardziej wydajny i energooszczędny układ.

Certyfikowany instalator klimatyzacji Piaseczno

Nasza firma to pewność, niezawodność i kompleksowe usługi. Dzięki temu, że specjaliści ze StrefaKlimy.pl stale podnoszą poziom swojej wiedzy, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i ogromne doświadczenie, możesz być pewien, że poradzimy sobie z najbardziej skomplikowanymi systemami klimatyzacji. Możesz liczyć na uczciwe doradztwo, rzetelne wykonanie i wysokiej klasy produkty. Sprawdź, jak działamy i co oferujemy.

Zapraszamy do kontaktu:

StrefaKlimy.pl
Dworcowa 39
05-500 Piaseczno
tel. 790 622 130

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz