Doskwierają Ci upały, a przenośny wiatraczek już nie pomaga? Klimatyzacja z montażem w dzielnicy Warszawa Mokotów to coś w sam raz dla Ciebie. Te niepozorne urządzenia nie zajmują wiele miejsca, a potrafią przynieść prawdziwą ulgę w najgorętszych miesiącach roku. Nasze klimatyzatory mają też funkcję ogrzewania pomieszczenia, więc możesz z nich korzystać przez cały rok. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o komfort i zdrowie swoje i swoich bliskich.

Klimatyzacja Warszawa Praga Mokotów

Klimatyzacja w dzielnicy Mokotów ze Strefą Klimy

Jeśli chcesz zadbać o dobre samopoczucie swoje i swoich bliskich, postaw na montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Mokotów. To prostsze niż Ci się wydaje. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i umówisz się na wstępną konsultację. Nasi specjaliści ocenią, jaka moc i rodzaj urządzeń przyniosą największe korzyści w danym pomieszczeniu oraz dokonają wstępnej wyceny. Nie masz czasu na spotkanie z naszym pracownikiem? Umów się na wygodne videooględziny. W czasie spotkania „na kamerce” omówimy wszelkie szczegóły i ustalimy, jakie klimatyzatory sprawdzą się najlepiej w Twoim lokalu. Konsultacja jest oczywiście całkowicie bezpłatna. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, zagwarantujemy Ci profesjonalne doradztwo oraz montaż. Na nasze urządzenia dajemy od 3 do nawet 7 lat gwarancji.

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Mokotów – dlaczego warto?

Klimatyzacja w dzielnicy Mokotów to świetne rozwiązanie zarówno dla domów jednorodzinnych i mieszkań, jak również dla biur czy instytucji. Oprócz oczywistego podniesienia komfortu osób przebywających w pomieszczeniu innowacja przynosi o wiele więcej korzyści. Urządzenia nie tylko chłodzą i ogrzewają pomieszczenie, ale także poprawiają jakość powietrza, co zmniejsza ryzyko chorób – zwłaszcza w okresie jesiennym. Klimatyzatory działają przy tym bardzo cicho (głośność jest porównywalna do pracy mikrokomputera).

Nie mamy ściśle ustalonego cennika. Naszą ofertę montażu klimatyzacji w dzielnicy Mokotów dostosowujemy do potrzeb i budżetu klienta. Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0