Montaż klimatyzacji Góra Kalwaria – klimatyzacja w domu, klimatyzacja w mieszkaniu i biurze

Jeśli szukasz doświadczonego, certyfikowanego instalatora klimatyzacji do mieszkania lub domu, doskonale trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zajmuje się tym od wielu lat, dzięki czemu pomożemy ci w wyborze takiego klimatyzatora, który najlepiej spełni twoje potrzeby. Pamiętaj, że po wielu latach doświadczeń doskonale wiemy, którzy producenci klimatyzacji do domu i mieszkania oferują trwałe i wydajne urządzenia, a którymi nie warto zawracać sobie głowy. Świadczymy usługi montażu klimatyzacji w sposób kompleksowy – doradzimy, zainstalujemy, zajmiemy się serwisem.

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły – możesz na nas liczyć! Klimatyzacja z montażem Góra Kalwaria.

Jaki typ klimatyzatora najlepszy w miejscowości Góra Kalwaria?

Wszystko zależy od twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza firma jest jednocześnie dostawcą, profesjonalnym instalatorem i serwisantem klimatyzacji do mieszkania, biura czy domu, dlatego sprzedajemy i instalujemy klimatyzatory wielu typów, które dedykowane są konkretnym powierzchniom i pomieszczeniom. Mamy w swojej ofercie urządzenia typu split i multisplit, ale także klimatyzatory podstropowe, kasetowe czy panelowe. Taki wybór zapewni ekonomiczną i wydajną klimatyzację w mieszkaniu, biurze, domu jednorodzinnym, ale także na hali czy innym pomieszczeniu o dużej powierzchni.

A jakiej klimatyzacji ty potrzebujesz?
Zadzwoń, a pomożemy Ci wybrać najlepszy klimatyzator dla ciebie!

Montaż klimatyzatora w mieszkaniu krok po kroku:

 1. Wizja lokalna, audyt, darmowa wycena
 2. Doradztwo dotyczące doboru klimatyzatora
 3. Przesłanie do wglądu oferty z cennikiem
 4. Umówienie terminu
 5. Montaż klimatyzacji
 6. Przeglądy, serwis, naprawy

Klimatyzator z montażem Góra Kalwaria – pełen zakres robót w StrefiaKlimy.pl

 • W ramach usługi podstawowej wykonujemy:
 • Otwór o średnicy 65 mm przy grubości ściany do 60 cm
 • Instalację jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • Instalację freonową pomiędzy jednostkami
 • Podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin
 • Próbę szczelności
 • Próżnię w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji
 • Test działania układu
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi.

Montaż klimatyzacji typu split Góra Kalwaria

Czym jest klimatyzator split? To dziś jeden z najchętniej wybieranych klimatyzatorów do mieszkania, domu czy biura. Skąd jego popularność? Klimatyzatory typu split są urządzeniami cichymi, ekonomicznymi i wydajnymi w użyciu. Składają się z dwóch jednostek, zewnętrznej i wewnętrznej, i można je wyposażyć w dodatkowe funkcje, takie jak oczyszczenie powietrza czy jonizacja. Strefa Klimy oferuje wiele rodzajów klimatyzatorów typu split – możesz być pewny, że mamy w swojej ofercie produkt, który całkowicie zaspokoi twoje oczekiwania.

Jako certyfikowany instalator usługę sprzedaży i montażu wykonujemy kompleksowo – od audytu po doradztwo i montaż od A do Z – tak, byś nie musiał martwić się dodatkowymi kosztami i problemami.

Klimatyzator multisplit z montażem Góra Klawaria i okolice

Jeśli myślisz o montażu klimatyzacji w większym biurze, hali produkcyjnej albo domu, zwróć uwagę na klimatyzatory typu multisplit. Taki system klimatyzacji sprawdzi się wszędzie tam, gdzie obsłużona musi być duża nieruchomość lub kilka pomieszczeń jednocześnie.  Systemy klimatyzacyjne typu multisplit to kilka jednostek wewnętrznych, które zamontować można w wielu pomieszczeniach. Posiadają one te same zalety zalety, co urządzenia typu split, czyli wydajność, cichą pracę i możliwość wyposażenia w dodatkowe funkcje. StrefaKlimy.pl ma bogate doświadczenie w sprzedaży i montażu klimatyzacji multisplit, dlatego możesz mieć pewność, że nasze wykonawstwo przełoży się na niezawodność pracy całego systemu.

Montaż klimatyzacji – certyfikaty Strefy Klimy

Nawiązując z nami współpracę, możesz być pewny, że obsługują cię najlepsi specjaliści w swoim fachu. Rynek klimatyzacji do mieszkań i domów zmienia się dynamicznie, ale my trzymamy rękę na pulsie tych zmian. Nasi certyfikowani instalatorzy klimatyzacji systematycznie doszkalają się, poszerzają wiedzę o systemach klimatyzacji, uczestniczą w kursach organizowanych przez producentów sprzętu. Wszyscy pracownicy StrefaKlimy.pl posiadają odpowiednie certyfikaty producentów klimatyzacji. Ich doświadczenie, ekspercka wiedza i odpowiedzialność za wykonaną pracę dają pewność, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

StrefaKlimy.pl świadczy usługi sprzedaży i montażu klimatyzacji do domów, mieszkań i biur w Górze Kalwarii i ościennych gminach. Dzielnice Góry Kalwarii, które obsługujemy to między innymi:

Kalwaryjka, Mikówiec, Moczydłów, Kępa Gliniecka, Rybie, Krzaki Czaplinkowskie i inne.

Montaż klimatyzacji do biura, mieszkania czy domu możesz zlecić nam także na terenie sąsiednich miejscowości:

Czersk, Karolina, Pęcław, Sobienie – Jeziory, Karczew, Osieck, Ostrówek, Budki Moczydłowskie, Krzymów, Wólka Dworska, Kolonia Sobików, Tatary, Buczynów, Piotrowice, Podłęcze, Kępa Radwankowska, Ługówka, Czaplin, Brzumin, Wincentów, Linin, Coniew, Radwanków Szlachecki, Otwock, Zalecie Górne,  WarkaRadomBrwinówWarszawaMilanówekŻyrardówPiasecznoGóra KalwariaGrodzisk MazowieckiKonstancin-JeziornaPiastówPruszków i wielu wielu innych.

Sprawdź nas, umawiając się na rozmowę i audyt.

FAQ

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna.
Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył.
Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej.

Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Gdy klimatyzator pracuje w trybie chłodzenia, przed wyłączeniem go, rekomendujemy na 10 min. zmianę trybu pracy klimatyzatora z chłodzenia na wentylowanie. W takiej sytuacji nie będzie zachodziło zjawisko wykraplania się wody chłodnicy, a zgromadzona woda zostanie osuszona przez przepływające powietrze. Zalecamy również czyścić co kilka tygodni filtry, czyli podnieść przedni panel i wyjąć dwa filtry wykonane z siateczki plastikowej i umyć je pod wodą z dodatkiem dowolnego detergentu.

Jeżeli mamy łatwy dostęp do jednostki zewnętrznej można przy pomocy zwykłej zmiotki przeczyścić lamele skraplacza zwracając  uwagę aby ich nie uszkodzić.

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

  Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

 • Nasze certyfikaty

  Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

 • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
 • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

 • Zadzwoń
  Napisz

  Your compare list

  Compare
  WYCZYŚĆ
  PORÓWNAJ
  0