Upały w środku lata potrafią skutecznie obniżyć motywację do pracy. Dlatego nic w tym dziwnego, że klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Bielany zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli biurowców. Te niepozorne urządzenia znacząco wpływają na samopoczucie pracowników i ich motywację do działania. Ważne jest także, żeby zadbać o swoje zdrowie poza godzinami pracy. Nasza firma kieruje więc swoją ofertę nie tylko do firm i instytucji, ale także do właścicieli domów jednorodzinnych, a nawet mieszkań w bloku. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepszą ofertę montażu klimatyzacji w dzielnicy Bielany

Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Bielany – dlaczego warto?

Kiedy temperatura na zewnątrz zbliża się do trzydziestu stopni, zwykły wiatraczek nie wystarczy. Potrzebujesz sprawdzonych urządzeń, które będą idealnie dopasowane do metrażu pomieszczenia. Klimatyzacja z montażem w dzielnicy Bielany nie tylko obniży temperaturę, ale także oczyści i nawilży powietrze, a więc pozytywnie wpłynie na zdrowie wszystkich osób, które przebywają w lokalu. Co więcej, nasze klimatyzatory mają również funkcję ogrzewania.

Klimatyzacja Warszawa Bielany

Klimatyzacja w dzielnicy Bielany ze Strefą Klimy

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Bielany to inwestycja na lata. Warto więc wybrać sprawdzone urządzenia, które będą Ci służyć przez długi czas. Mamy duże doświadczenie w tej branży, więc chętnie doradzimy Ci, jaką moc i rodzaj klimatyzatorów wybrać. Przed rozpoczęciem pracy dokonamy bezpłatnego audytu w lokalu, w którym chcesz zamontować urządzenia. 

Nie masz czasu na spotkanie z naszym pracownikiem? Umów się na videooględziny przez aplikację Messenger lub WhatsApp. W czasie konsultacji online omówimy wszystkie szczegóły i ustalimy termin zakładania klimatyzacji. Montażem zajmie się doświadczony specjalista z certyfikatem F-GAZ. Nie mamy ściśle ustalonego cennika – naszą ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb i budżetu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

5,0
Ocena: 5,0 - 89 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0