Latem temperatury wewnątrz budynków często stają się nie do wytrzymania. Jak się przed tym bronić? Klimatyzacja w dzielnicy Warszawa Targówek będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko pomoże Ci schłodzić pomieszczenie, lecz także zadba o jakość powietrza w domu i w biurze. W te innowacyjne urządzenia warto zainwestować jeszcze przed nadejściem fali upałów. Dlaczego? Klimatyzatory skutecznie oczyszczają powietrze, zapobiegając sezonowym infekcjom i obniżeniu odporności. Mają również funkcję ogrzewania, a więc dobrze sprawdzą się w wiosenne i jesienne wieczory. Wybierz już teraz montaż klimatyzacji w dzielnicy Targówek i zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Klimatyzacja w dzielnicy Targówek – dla kogo?

Klimatyzacja typu split jest bardzo popularna wśród właścicieli firm z dzielnicy Warszawa Targówek. Nic w tym dziwnego. Te urządzenia nie tylko poprawiają komfort pracowników, lecz także podnoszą ich motywację do pracy. Zamontowanie klimatyzatorów polecamy także właścicielom mieszkań i  domów jednorodzinnych. Zadbanie o jakość powietrza jest ważne nie tylko w miejscach, w których pracujesz, lecz także w których śpisz czy wypoczywasz.

Nie wszyscy wiedzą, że montaż klimatyzacji jest możliwy także w mieszkaniach w bloku. Nie wiąże się on z koniecznością przemeblowania pomieszczenia i nie zajmie wiele czasu. Martwisz się, że klimatyzatory będą zakłócać relaks po pracy lub przeszkadzać sąsiadom? Zupełnie niepotrzebnie. Urządzenia pracują bardzo cicho – ich głośność można porównać do szumu mikrokomputera.

Montaż klimatyzacji – Warszawa Targówek

Zastanawiasz się, ile kosztuje montaż klimatyzacji w dzielnicy Targówek? W Strefie Klimy nie mamy ściśle określonego cennika. Naszą ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb oraz do budżetu, który chcesz przeznaczyć na tę inwestycję.

Przed przystąpieniem do pracy dokonamy bezpłatnego audytu, podczas którego ustalimy, jaka moc i rodzaj urządzenia sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego pomieszczenia. Następnie umówimy się na przeprowadzenie montażu w pasującym Ci terminie. Chcesz poznać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W Związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0