Klimatyzator Gree Amber Prestige

Amber Prestige 3,5kW

Gree Amber Prestige – Wszystko, co najlepsze!

Perfekcja dla wymagających

Gree Amber Prestige to klimatyzator, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model ten charakteryzuje się wysoką klasą energetyczną oraz możliwością pracy przy skrajnych temperaturach zewnętrznych, co stanowi jego kluczowe atuty. Dodatkowo, bogate możliwości sterowania, zarówno z pilota bezprzewodowego, jak i zdalnie za pomocą smartfona, potwierdzają wysoką klasę wykonania. Gree Amber Prestige to urządzenie idealne dla osób, które poszukują klimatyzatora z perfekcyjnym wykonaniem i znakomitymi parametrami działania w jednym.

Klimatyzator dla wymagających

Gree Amber Prestige wyposażony jest w dwustopniową sprężarkę, co zapewnia najbardziej efektywne działanie oraz umożliwia pracę w skrajnych temperaturach zewnętrznych. Model ten wydajnie ogrzeje pomieszczenie nawet przy temperaturach zewnętrznych dochodzących do -30°C oraz chłodzi przy 54°C. Dodatkowo, jest to urządzenie o klasie efektywności energetycznej do A+++, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Gree Amber Prestige to jedyny klimatyzator w ofercie Gree obok modelu U-Crown, który charakteryzuje się tak zaawansowaną technologią ogrzewania.

Pod pełną kontrolą

Poza standardowymi możliwościami sterowania, użytkownikowi udostępnione zostały bogate opcje dodatkowe. Gree Amber Prestige można obsługiwać z pilota bezprzewodowego oraz zdalnie, za pomocą aplikacji Gree+ na smartfonie lub tablecie z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, klimatyzator ten oferuje możliwość podłączenia sterownika naściennego, centralnego, modułu pozwolenia pracy oraz bramki BMS BACnet.

Ultra cicha praca

Dzięki aż siedmiu biegiom wentylatora oraz funkcji cichej pracy, Gree Amber Prestige może pracować z bardzo niskim poziomem ciśnienia akustycznego – jedynie 18 dB(A). Odpowiada to szumowi liści na lekkim wietrze, dzięki czemu jest to urządzenie, które dyskretnie dba o komfort użytkowników na najwyższym poziomie.

Perfekcja dla wymagających

Perfekcja dla najbardziej wymagających użytkowników – oto, co oferuje klimatyzator Amber Prestige. Dzięki swojej wysokiej klasie energetycznej oraz możliwości pracy przy skrajnych temperaturach zewnętrznych, ten model zapewni komfort użytkowania w każdych warunkach. Co więcej, bogate opcje sterowania z pilota bezprzewodowego lub za pomocą aplikacji na smartfona potwierdzają, że Amber Prestige to urządzenie o najwyższej jakości wykonania. Jeśli szukasz klimatyzatora, który połączy w sobie doskonałe parametry z eleganckim wyglądem, Amber Prestige jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Dostępne kolory:

Szczegółowe informacje

ModelGWH12YD-S6DBA2A
Wydajność (min/nom/max)0,85/3,53/5,00kW
EER4,20
COP4,42
SEER8,50
SCOP5,10
Wydajność
Chłodzenie0,85/3,53/5,00
Grzanie0,88/4,20/7,20
Pobór mocy
Chłodzenie0,08/0,55/1,80
Grzanie0,13/0,75/2,40
Klasa sezonowej efektywności energetycznej
ChłodzenieA+++
GrzanieA+++
Pobór prądu
Chłodzenie3,5A
Grzanie4,6A

Jednostka wewnętrzna

Zakres nastawy temperatury16~30 (dla grzania 8~30)°C
Wymiary996×301×225mm
Waga13,5/16,5kg
Sterownik bezprzewodowy (pilot) Tak
Sterowanie Wi-Fi Tak

Jednostka zewnętrzna

Wymiary899×596×378mm
Waga45,5/48,5kg
Poziom ciśnienia akustycznego54dB(A)
Elektroniczny zawór rozprężny EEVTak
Elektryczna grzałka karteru sprężarkiTak
Elektryczna grzałka tacy ociekowejTak
Sprężarka
ProducentGree
TypRotacyjna Dwustopniowa
Moc1230
Zakres temperatur otoczenia
Chłodzenie-18~54°C
Grzanie-30~24°C
Długość instalacji
Całkowita20m
Różnica wysokości10m
Klimatyzator Gree Amber Prestige
Zadzwoń
Napisz

Your compare list

Compare
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0