Masz już dość letnich upałów? Klimatyzacja z montażem na osiedlu Wyględów jest w sam raz dla Ciebie. Dzięki niej sierpniowe popołudnie spędzone za biurkiem nie będzie już taką torturą. Powrót po pracy do chłodnego mieszkania również stanie się o wiele przyjemniejszy. Nie masz pewności, na jaki typ urządzenia warto się zdecydować? Obecnie wybór jest rzeczywiście bardzo duży. Możesz wybrać nowoczesne klimatyzatory split lub multisplit. Dostępne są również urządzenia z funkcją grzania, a także z jonizatorem powietrza. Nie musisz się tym jednak przejmować. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dokonamy bezpłatnego audytu i dobierzemy odpowiedni rodzaj. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko montaż klimatyzacji na osiedlu Warszawa Wyględów, ale także fachowe doradztwo i serwis.

 

Klimatyzacja Warszawa Wola

Klimatyzacja na osiedlu Wyględów – dlaczego warto?

Mieszkańcy Warszawy jak nikt inny doświadczają skutków ocieplenia klimatu. Temperatura w metropoliach jest wyższa o kilka stopni niż na terenach wiejskich – a latem staje się niemal nie do wytrzymania. W takich warunkach najlepiej byłoby oczywiście się spakować i wyjechać na dwumiesięczne wczasy poza miasto. Niestety mało kto ma taką możliwość. Dla pozostałych prawdziwym wybawieniem będzie klimatyzacja w Mokotowie. Dobrej jakości klimatyzatory pozwolą nie tylko obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, ale także poprawić jakość powietrza.

 

Klimatyzacja na osiedlu Wyględów jest obecnie popularna nie tylko w biurowcach i instytucjach, ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Stawiając na klimatyzatory w sypialni lub salonie, poprawisz swoje samopoczucie oraz jakość wypoczynku.

Montaż klimatyzacji na osiedlu Wyględów ze Strefą Klimy

Montaż klimatyzacji w dzielnicy Wyględów to inwestycja na wiele lat. Warto więc wybrać urządzenia, które będą dobrze Ci służyć. Mamy duże doświadczenie w branży, więc chętnie doradzimy Ci, jaki typ klimatyzatora warto wybrać. Montujemy wyłącznie urządzenia od sprawdzonych producentów, na które dajemy od 3 do 7 lat gwarancji. Możesz na nas liczyć także przy okazji serwisu.

 

Umów się z nami na bezpłatny audyt, a my przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0