Jeśli interesuje Cię klimatyzacja z montażem na osiedlu Stegny, jesteś we właściwym miejscu. Nasi doświadczeni specjaliści dojadą do każdego lokalu w Warszawie i okolicach. Instalujemy nasze urządzenia nie tylko w biurach i instytucjach, ale także w domach jednorodzinnych, a nawet w mieszkaniach w bloku. Skontaktuj się z nami, a my weźmiemy na siebie montaż klimatyzacji w dzielnicy Warszawa Stegny.

Jak działa klimatyzacja i klimatyzator? Zasady i schemat działania

Montaż klimatyzacji – Warszawa Stegny

Klimatyzacja na Mokotowie z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Nie bez powodu. Upały w stolicy są trudne do wytrzymania nie tylko dla pracowników biurowych. Męczące są także pierwsze chłodne jesienne wieczory, kiedy nie opłaca się jeszcze włączać ogrzewania. Warto więc postawić na montaż klimatyzacji z funkcją grzania w dzielnicy Stegny w domach i mieszkaniach prywatnych – tym bardziej że klimatyzatory są obecnie o wiele tańsze niż jeszcze kilka lat temu.

 

W Strefie Klimy zajmujemy się nie tylko sprzedażą i montażem klimatyzacji. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy dokładnego audytu. Nie musisz wiedzieć, jaki typ urządzania sprawdzi się najlepiej w Twoim lokalu. Nasi specjaliści są w stanie to stwierdzić nawet w czasie krótkich videooględzin na WhatsAppie albo Messengerze. Jeśli nie masz czasu na rozmowę, możesz również przesłać nam zdjęcia, a my określimy na ich podstawie, jaki rodzaj i moc urządzeń będą najlepszym wyborem.

Klimatyzacja z montażem na osiedlu Warszawa Stegny

Jeśli interesuje Cię klimatyzacja na osiedlu Warszawa Stegny, zapewne wiesz, że jest to inwestycja na lata. Warto więc postawić na urządzenie, które będzie Ci służyć bezawaryjnie przez długi czas. W Strefie Klimy montujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia od sprawdzonych producentów, takich jak:

 • Rotenso,
 • LG,
 • Samsung,
 • Panasonic,
 • Gree,
 • AUX,
 • Toshiba,
 • Mitsubishi.

Na wszystkie nasze klimatyzatory dajemy od 3 do 7 lat gwarancji. Możesz na nas liczyć także przy okazji serwisów i ewentualnych napraw.

 

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

 

 

5,0
Ocena: 5,0 - 93 głosów
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

FAQ

Ile pomieszczeń schłodzi jeden klimatyzator?

Z założenia klimatyzator powinien być dostosowany swoją mocą chłodniczą do pomieszczenia, w którym będzie pracował. By chłodzenie było efektywne na jedno pomieszczenie powinna przypadać jedna jednostka wewnętrzna. Jeżeli chodzi o chłodzenie jedną jednostką ścienną kilku pomieszczeń poprzez otwarte drzwi – mówimy stanowcze „nie”. Trzeba uświadomić sobie, że każde urządzenie pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (np. 21°C), a następnie zmniejsza wydajność, a nawet przestaje chłodzić utrzymując tylko obroty wentylatora dla pomiaru temperatury. W związku z powyższym nie należy liczyć, że w sąsiednich pomieszczeniach zostanie poprawiony komfort temperaturowy.

Ile prądu zużywa klimatyzator?

Moc urządzenia można zawsze znaleźć w dokumentacji załączonej do klimatyzatora przez jego producenta. Najczęściej podawane są dwie wartości: moc chłodnicza/grzewcza – czyli wydajność sprzętu oraz moc elektryczna, związana z jego zasilaniem. Dla przykładu klimatyzator o mocy chłodniczej 2,5 kW zużyje średnio między 0,3 a 0,8 kW mocy elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzacji zależy od jej poboru mocy, czasu pracy oraz stawki za kWh zgodnej z posiadaną taryfą. Weźmy za przykład urządzenie o mocy chłodniczej 2,5 kW zużywające 0,3-0,8 kW prądu w cenie 0,70 zł za1 kWh i pracujące około dwóch godzin dziennie. Po miesiącu użytkowania wygeneruje ono rachunek za energię elektryczną na poziomie oscylującym pomiędzy 13 a 34 zł.

Czy klimatyzacja jest zdrowa?

Zadbana i prawidłowo użytkowana instalacja chłodząca nie generuje szkodliwego wpływu na zdrowie, a zarazem znacząco podnosi jakość życia. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają optymalny komfort termiczny, oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, drobnoustrojów i alergenów, a nierzadko także nawilżają je lub jonizują. Aby czerpać maksymalne korzyści z klimatyzacji, warto pamiętać o zachowaniu niezbędnego umiaru przy ustawianiu właściwej temperatury oraz systematycznym serwisowaniu instalacji.

Czy klimatyzacja hałasuje?

Poziom hałasu klimatyzacji na przestrzeni lat znacznie się zmniejszył. Obecnie hałas klimatyzatora jest porównywalny z mikro-komputerem. Posiadanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, które eliminują hałas z otoczenia. Dzięki klimatyzacji zyskujemy ciszę i czyste powietrze.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzator?

Urządzenia montowane przez naszą firmę objęte od 3 nawet do 7 lat gwarancją producenta, pod warunkiem spełnienia warunków gwarancji które są ściśle określone przez poszczególnych producentów w karcie gwarancyjnej. Gree – 5- 7 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Haier 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) AUX 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Rotenso 5 lat (1 przegląd serwisowy w roku) LG 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku) Mitsubishi Electric 5 lat (2 przeglądy serwisowe w roku) Samsung 3 lata (2 przeglądy serwisowe w roku).

 • Formularz kontaktowy

  • Mapa

  • Rodzaje klimatyzatorów w naszej ofercie

   Naszym klientom którzy zdecydują się na montaż klimatyzacji z Warszawy, Grójca, Piaseczna, Pruszkowa czy też innej miejscowości z województwa mazowieckiego, oferujemy produkty, takie jak:

  • Nasze certyfikaty

   Wybierając nas stawiasz na jakość produktu oraz fachową instalację. Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia z zakresu modeli dostępnych na rynku oraz sposobu ich montażu. Dzięki temu Strefa Klimy nie tylko pomoże ci dobrać odpowiedni model, który będzie ci służyć latami, ale i zadba o profesjonalny montaż oraz serwis wybranego przez ciebie klimatyzatora. Możesz być pewien, że sprzęt, który u nas kupisz posiada kartę gwarancyjną producenta.

  • Certyfikaty autoryzacyjne na montaz klimatzyacji
  • Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

   Nasze produkty na które posiadamy autoryzacje

  • Zadzwoń
   Napisz

   Your compare list

   Compare
   WYCZYŚĆ
   PORÓWNAJ
   0